Ataşehir Duşakabin Tamiri ve Servisi

Duşakabin arızalarında Ataşehir Duşakabin Tamir Servisini arayarak bizden randevu aldığınızda en geç 2 gün içeresinde servis elemanlarımız duşakabin arızasını yerinde yaparak sorununuzu çözüme kavuşturacaklardır.

Duşakabin su sızdırması

Mevcut duşakabinin silikonları eskimiş ve yıpranmış olduğu için tekne ve kabin kenarlarından su sızıntısı olur. Bunu gidermenin yolu da eskimiş silikonların sökülüp temizlenmesi ve yeniden izolasyan yapılarak slikon çekilmesidir. Duşakabin tamiri için gelen ustalarımız bu işlemleri uyguladıktan sonra bir daha su sızıntısı olmayacaktır.

Duşakabinin sürgülü kapının yerinden çıkması

Bu arızanın sebebi sürgülü kapıyı hareket ettiren rulmanların kırılması ya da bozulmasından kaynaklanır. Rulmanların yenilenmesiyle arıza giderilecektir.

Duşakabin WhatsApp

WhatsApp destek hattına banyonuzun fotoğrafını çekip gönderebilir ve ölçüleri bildirerek fiyat alabilirsiniz.

Ataşehir Duşakabin Tamiri

Duşakabin camının kırılması

Mevcut kanatlardan birinin darbe sonucu kırılması halinde duşakabin ustalarımız cam ölçülerini alarak en kısa sürede montajını gerçekleştirecektir.

Ataşehir Duşakabin

Ataşehir Duşakabin üretici firma olarak müşterilerimize Duşakabin fiyatlarında büyük indirim ve ödeme kolaylığı. Duşakabin sistemleri İstanbul’un her bölgesine ücretsiz keşif, ölçü ve montaj yapılmaktadır. Duşakabin indirim ve ödeme kolaylıklarımızdan yararlanmak için arayın.

Ataşehir Duşakabin Servisi

Ataşehir duşakabin tamiri alanında uzman ehil ustalar tarafından yapılmalıdır. Duşakabin servisi olarak sizlere mobil servis araçlarımız, profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.