Banyo Tadilatı Paketlerimiz

Size uygun olan banyo tadilat paketlerimizden birini seçebilirsiniz. Detaylar için incele kısmını tıklamanız yeterli.

Ataşehir Banyo Yenileme Tadilatı

Banyolar, evin en sık kullanılan alanlarından birisi gibi gözükmese de kendimizi rahatlatmak için en çok kullandığımız kısmıdır. Banyo yapmak çoğu zaman temizlenmek amacıyla değil, yorucu bir günün bütün stresini ve sıkıntısını üzerimizden atmak içindir. Bu nedenle banyolar için yapacağınız masraf size mutlaka geri dönecektir. Özellikle kendinizi rahat ve huzurlu hissedebileceğiniz bir duş ortamının değerine paha biçilemez.

Duşakabin WhatsApp

WhatsApp destek hattına banyonuzun fotoğrafını çekip gönderebilir ve ölçüleri bildirerek fiyat alabilirsiniz.

Ataşehir Banyo Tadilatı

Banyo, evimizde en sık kullandığımız bölümlerden biri olmasa da bütün günün stresini ve sıkıntısını üzerimizden atmak ve kendimizi rahatlatmak içindir. Bu nedenler banyonuz için yaptıracağınız tadilat masrafları mutlaka size geri dönecektir.

Banyo Tadilatı Aşamaları

Komple tüm duvar fayansları ve aksesaurlar sökülür ve banyo iskelet haline getirilir.

Temiz ve pis su giderleri yenileri ile değiştirilir ve plana göre musluk, batarya ve klozetlerin yerlerine tesisat hatları çekilerek alt yapısı hazırlanır.

Tesisat ile beraber aynı anda elektrik alt yapısı hazırlanır. Projeye göre elektrik prizleri ve düğmeler için hatlar çekilir ve kullanıcak aydınlatmalar için alt yapısı hazır hale getirilir.

Fayanslar kırıldıktan ve alt yapı hazırlandıktan sonra tüm moloz ve pislikler toplanarak alan temizlenir ve bir sonraki aşama için hazır hale getirilir.

Fayans döşeme için tüm duvar ve zemin kara sıvayla düzeltilirek fayansın daha iyi yapışması sağlanır.

Müşterinin beğendiği fayanslar belirlenerek, zemine ve duvarlara fayanslar döşenir.Fayans döşeme zemin için giderin olduğu bölüme eğimli olarak, duvarlar tam teraziye alınarak döşenir ve derz dolgusu atılarak ara boşluklar kapanır.

En son aşama olarak tüm banyo aksesaurları planlamada belirttiği gibi yerlerine montajlanır. Küvet, tekne, duşakabin, havlupan, banyo dolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, aydınlatmalar, elektirk prizleri, klozet ve ekstra banyonuz için dekoratif istediğiniz diğer ürünler takılarak banyonuz son şeklini alır.

Tüm işlemler bittikten sonra, banyonuz yüzeysel temizlik yapılarak tüm kaba pislikler temizlenir ve son kontroller yapıldıktan sonra teslim edilir.

Ataşehir Banyo Dekorasyonu

Ataşehir Duşakabin

Ataşehir Duşakabin üretici firma olarak müşterilerimize Duşakabin fiyatlarında büyük indirim ve ödeme kolaylığı. Duşakabin sistemleri İstanbul’un her bölgesine ücretsiz keşif, ölçü ve montaj yapılmaktadır. Duşakabin indirim ve ödeme kolaylıklarımızdan yararlanmak için arayın.

Ataşehir Duşakabin Servisi

Ataşehir duşakabin tamiri alanında uzman ehil ustalar tarafından yapılmalıdır. Duşakabin servisi olarak sizlere mobil servis araçlarımız, profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.